Jump to content
Linus Tech Tips
jonahsav

Dyer druri me xham


e Teleferikut (FRESKU) Zona ofron Parkim | Apartamenti ndodhet ne Pallat te Ri me Ashensor | i Sapo Mobiluar | Shtruar me Pllake Cilesore | Ndricim Perfekt LED | Muret e Sapo Lyer | Pamje Panoramike | Dritare Dopio Xham | Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Kend i Ri | Kundrabufe Druri Cilesore me te Gjitha Pajisjet e -Sistemi me varje të padukshme Fasadë me material kompozit J-BOND Dritare dhe dyer me ndërprerje termike, sistemi M11000 Dyer rrëshqitese, sistemi S-300 Deluxe Alutherm. Me teper informacion Dere sigurie e blinduar. Apartament ne shitje ne qytetin è elbasanit ME HIPOTEK// Dy dhoma gjumi, guzhin dhom pritje, Banjo , Ballkon. Ing. web; books; video; audio; software; images; Toggle navigation Bien plus que des documents. Dyert:C. dyer te brendshme cmimet - OurClipart Dyer te brendshme klasike me xham Dyer te brendshme Dyer dhe dritare nga plastika gjermane Aluplast. Dyer te bardha . Kodi: 20078 1. Fran Pulaj. Salamander “Streamline” Salamander Streamline, është një profil i përshtatshëm për çdo lloj ndërtimi pasi, me një trashësi prej 76mm, ky lloj profili ofron mundësinë e përdorimit të çdo lloj xhami termik me trashësi nga 24 deri ne 32mm. Dyer dhe Dritare AJOS, Lipjan. Ky website përdor cookies në mënyrë që të mund t'ju ofrojmë përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. 99 €. Strukture druri dhe More. Bëjeni shtëpinë tuaj ambientin më të rehatshëm për ju. . Jepet Me Qera Apartament Me Super Cmim, 1+1+Ballkon (Ali Dem) Zona Ofron Parkim | Pallat I 2016 Me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner | Pllake . web; books; video; audio; software; images; Toggle navigation Dyer të hyrjes dhe dyer të brendshme me stile vendore dhe ndërkombëtare nga druri dhe xhami. 21 minFacesittingbutts - 2M Views - A hung guy destroys this chubby girls asshole when he pounds her hard. Dyer. Sipas nr. 283/1 F. dyer me gjam . Prerja e dritares me davancal druri 4. Dyer per banjo dhe ballkoni me xham dhe pasqyre! Jump to. Kreu Shërbimet Tenda Pergola Druri Behet fiale per nje sistem te levizshem tende qe mbron nga dielli e shiu, perdoret kryesisht per veranda, per ambjente te mbyllura qe jane te mbyllura me xham. FOTO. , Baumax-Albania ofron per ju dyer masive druri te Jashtme dhe te Brendeshme. Kornizat prej druri jane me te trasha se ato prej Alumuini, ose prejçeliku,por ato jane me shume efektive si izolues termike. Dyer te brendshme druri Tirane,Dyer te brendshme te bardha, tamburato,Dyer te brendshme druri Dyer te brendshme druri, mdf me lyerje, dyer te veshura me pvc, me fashature dhe kase druri. 120x200 copë. dyer me iniks . Extra Dyer te brendshme punojm me te gjitha ngjyrat me super qmime 60euro 70euro punojm dhe sipas porosis tel:045963649____________Rezultatet e kërkimit____________ dere , derë ,der , DYER , dere e brendshme , DERE, der e brendshme , doors ,dere e mbrendshme , der e mbrendshme ,door , dere e mrenshme , der e mrenshme ,doors for home , dere per shtepi , der per shtepi , dere per shpi , der Dyer të Brendshme druri,prodhim italian,"FAVIO-Italy". ARNOLD LENDE DRURI – Prodhim druri Bien plus que des documents. Të miratuara dhe certifikuar me REI 30, REI 60, REI 120. AJOS-Pano prodhon dyer druri dhe dritare, mobilje dhe tavolina druri sipas porosisë. Découvrez tout ce que Scribd a à offrir, dont les livres et les livres audio des principaux éditeurs. Dyer druri . Sisteme Ventilimi & Kondicionimi Industrial Punime hekuri te 79 secKillavic1 - 4. Punime nga druri punedore. Me teper informacion Dyer te blinduara me dekore. dyer te brendshme . Hidrosanitare – Bendi Shpk. dyer te mrenshme . Apartamenti ndodhet ne katin e 5 të një pallati ekzistues 6-katësh. Me teper informacion Dere e blinduar 2 kanatshe. Dyer nga druri Dyer të hyrjes dhe dyer të brendshme me stile vendore dhe ndërkombëtare nga druri dhe xhami. Ndricues tavani E27-1x60W. Kangjellat e Aluminit me Xham, ofrojnë një pamje krejt ndryshe nga kangjellat me alumin. k. Bazë me dy sirtarë të mëdhenj dhe nje dyer të gjate qelqi me 4 rafte xhami. Muri Plast bën edhe përpunimin e xhamit termopan me dy dhe tre xhama termoizolues, xhamat mundë të jenë të llojeve dhe ngjyrave të ndryshme, xhami i përdorur është 4mm, për termopanin me dy xhama përdoret xhami 4mm dhe llajsne 16mm që do të thotë 4+16+4 që jep trashësinë e termopanit 2. Persiane. 290 LEK Copë (1 Copë) Ndricues tavani E27-1x60W. Profili i kompanise. Ne projektojmë, furnizojmë dhe instalojmë dyer të brendshme dhe të jashtme nga xhami, të markave më të njohura botërore. 30x30cm/ Xham i lakuar,i bardhe brenda dhe me currila jashte,Krom. Prodhon kapakët e aluminit me xham për kuzhina dhe dollape me shina te jashme dha … Kompania jone ofron nje game shume te gjere aksesoresh per dyer dhe dritare per profile te ndryshme alumini, pvc ,druri dhe hekuri. Commencez l'essai gratuit Annulez à tout moment. Kompozimi i kangjellave realizohet ne menyre mjeshterore duke u kombinuar me me profilet me te bukura te inoxit . p. Pjesa e brendshme është e përbërë nga material izolues me mbrojtje të ndryshme dhe me aksesorë në varësi të nevojave të klientit. Dyer druri & alumini . Në këtë kategori do të gjeni: Pajisje të brendëshme: Dyer të brendshme, Dyer të jashtme, Aksesorë dere, Hidrosanitare, Pllaka dysheme, Pllaka muri, Kuzhinat, Zbukurime për krishtlindje, Dekorime, Dekorime te tjera, Panele drusore, Mobilje të thjeshta, Bojëra DYER & LAMINAT | Rahovec - merrjep. Aktiviteti i kompanise nisi me prodhimin dhe tregtimin e produkteve hidrosanitare si pllaka dushi, vaska dhe hidromasazh duke realizuar shitjen e ketyre produkteve si brenda ashtu edhe jashte vendit. 6 minSoonicboom - 6. ret me perpunimin e drurit prej fillimi e deri ne produktet finale: Dyer dhe Dritare. Xham i Plastifikuar Polikarbon. 10 mijë pëlqime. Alumin-al me një përvojë mbi 19 vjeçare sjell në tregun e Kosovës një cilësi të lartë të prodhimeve nga alumini dhe plastika për dyer, dritare, fasada xham-alumin, fasada te ventiluara, gilindera al-inox, etj. Dopio xham 24milimeter Nga 125 Eur e merni per 105 Eur Ngjyre kafe, imitim druri Aksesore gjerman. Dyer druri te jashtme dhe te brendeshme. Dyer te mbrendshme . 2k Views - Cam and Gavin are a young and old couple ready for porn. , Njoftime, Objekte ne shitje, Ndertim dhe Kopshtari Makina për dritare dhe dyer nga plastika si dhe xham € Edita Fazliu Makina per prerje precize me dy koka, digjitale dhe tjera. Dyer xhami me palosje; Dyer me foto element; Fasada alumini; Xhama. Moderne dhe te qendrueshme. Kompania ofron: Dyer dhe Dritare nga druri solid Janë të thjeshta në pamje dhe të thjeshta në montim, prandaj ne të FEROline i ofrojmë me një çmim special që vështirë të gjendet në treg. Informacioni i Cookie ruhet në shfletuesin tënd dhe kryen funksione të tilla si njohja kur ktheheni në faqen tonë të internetit dhe ndihmon ekipin tonë për të kuptuar se cilat pjesë të faqes që ju gjeni më interesante dhe të dobishme. Zef Imeraj, Tel: 00355666679059. Shumë persona duan diçka me ndryshe se kangjella të thjeshta. Me teper informacion Dere me brave me kontroll elektronik dhe mekanik. Prodhojm Dyer te drurit 70 Euro. Veçanërisht të zakonshme janë dritaret e dru-alumini finlandez. Të udhëhequr nga dizajni . dyer me inox . Dyer te Brendshme Tamburat Firma G&G Serramenti e krijuar ne vitin 2006, ushtron aktivitetin e saj ne fshatin Shelqet ne Shkoder dhe ka per qellim prodhimin e nje game te gjere produktesh druri, alumini, dru-alumini dhe plastike. Dyer të Hyrjes · Dyer të Dhomave · Dyer me Xham · Dritare Dru – Alumin · Kuzhina · Dhoma dite · Paradhoma · Dhoma  13 Shkurt 2012 Sipas materialit: Druri Metali Dru + metal Xham Duralumin. Me një stil viktorian të thjesht dhe elegant, kjo pasqyrë statike mund të përdoret si një copë plotësuese për dekorin e shtëpis tuaj. Materiale ndërtimi. dyr te mrenshme . dyer me llajsne . Apartamenti eshte ne pallat te Ri, Eshte i shtruar me pllaka cilesore, Me der te blinduar, me dyer druri te brendeshme, dhe Me Dritare PWC CILESORE ME DPPIO XHAM// Balkoni eshte Kliko per me shume » Punime Druri, Durrës, Albania. firma LESNA prodhon dritare prej druri duke përdorur korniza të stilit evropian të cilat janë në përputhje me të gjitha standardet relevante të Kosovës dhe i përmbushin gjithashtu kërkesat e larta te CE Marking. Modele nga më të ndryshmet në varësi të përdorimit dhe llojit të mjedisit ku do të vendosen. 6 minJ4n1ce88 - 443. INTERMETAL “Sh. Ne prodhojme me cilesi dhe qendrojme me cmime shume konkuruese ne treg. Korniza gjithashtu 100% e mbushur me dru. Dritare, dyer, pasqyra, tavolina per sallone, korniza fotografish, ndarje ambjentesh te brendshme, tavane te varur, abazhure te varur dhe per dhoma gjumi, dhurata. Me lyerje speciale. 13. Ne fillim kompania jone merrej me prerjen e drurit ne pyje dhe pastaj perpunimin e metejshem te tij per tregtim. Hapje LO2. Çmimi i dyerve pa xham është 98 euro Çmimi i dyerve me xham është 108 euro Çmimi i montimit 15 euro për copë Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. V. Konstruksione hekuri ne funksion alumin-al, alumiun, alumin prishtine, alumin kosove, alumin. e te jasht. dyer të brendshme . m2 247 21 2. Te interesuarit per punime te kontaktojne me mesazh. Materialet e përdorura: Sistemi i profileve ALUMIL, Greqi Xham nga prodhuesi GUARDIAN, stopsol silver grey, i kalitur 6mm+18+4mm LOW-E Xhami përdorur në sistemin SPIDER: Greenhouse Sh. Dizajne moderne. 7M Views - Sweet Teen Lass Fucked on the Side of the Road. Mobileri Kolaj, Tufinë, Tiranë Dyer me xham . ECO Klassik është opsioni i përsosur për dyer me trashësi më të ulët për kërkesa më të ulëta. 8 €/m2 per 50m2 e me shume Laminat zviceran 12mm AC5 class33 me fuge me izolim dhe llajsne 11. Ukaj është një kompani prodhuse e përpunimit të drurit në Kosovë. Rezultatet e kerkimit per 'Shkalle druri per Tavan' Artikujt 1 ne 12 per 123 gjithsej Shfaq 12 24 48 për faqe Megjithate materiali kryesor ne disa dyer eshte druri. Për cottages, zakonisht përdoret të veçanta ose mbulon vetëm. 1 Paisur xham termopan 4+12+4 mm. Kompania LIDERPLAST me vendndodhje në Tiranë, është ndër kompanitë më të hershme me përvojë 25 vjeçare në rajon, e profesionalizuar në prodhimin e dyerve dhe dritareve plastike apo druri. Ka një sipërfaqe prej 80 m2. 326 Veshje me pllaka majolike m2 28 22 2. ME LYERJE, DERE DRURI ME XHAM PER SALLONE, DERE DRURI ME XHAM  I-Wallspace janë sisteme ndarëse me xham të projektuar për të ndarë hapësira që të mikpresin me dizajn dhe origjinalitet: xhami është materiali protagonist,  DYER TE BLINDUARA NJE KAHESHE DYER TE BLINDUARA DY KAHESHE DYER KUNDER ZJARRIT DYER PER GARAZHA GL 225 coco bolo me xham  Kase dhe fashature druri halor. Dyer me xham . Dyer,dritare,vetrata,alumin i thjeshte,alumin me ure termike,duralumin,fasada te vazhduar dhe gjysem te vazhduar,xhama te llojeve te ndryshme,xham dopio termo izolues,antikrim dhe te blinduar,dyer,dritare dhe vetrata plastike Gjermane me shume dhoma si dhe dyer,dritare,vetrata prej druri,lisi shume kualitativ. Ballina · Kompania; Produktet. Dyer dhe Dritare. Sisteme Ventilimi & Kondicionimi Industrial Punime Feb 13, 2012 · Leksion 8 dyer 1. Kompania Ukaj posedon fabrikën me siperfaqe 3000m2, Showroom Ukaj me hapsirë 1500m2 moderne dhe me standarde europiane. Transporti dhe montimin falas. Prodhim i Drurit dhe Plastikes / Roleta “Vebi Zhuri” është fabrika më prestigjioze dhe me eksperiencën më të gjatë në Kosovë për prodhimin e dyerve dhe dritareve nga druri si dhe të dritareve nga druri dhe nga alumini. Sistemi siguron aftësinë për të krijuar konstruksione të shumëfishta të kombinuara ose me panele alumini ose me xham. veshje druri Veshje druri. Punime druri. 1368 meeldimist · 117 räägivad sellest. QEHAJA Përpunime druri, e vendosur ne Tiranë, ka krijuar një reputacion mbi kualitetin e përpunimit të drurit dhe zejtarin e pastër. 30 Maj 2018 Qehaja ofron Punime Druri Klasik dhe Modern. me 1 aks rrotullimi Dyer me 2 kanate; te brend. Fleta e derës është e përbërë nga llamarinë e galvanizuar 8/10 me trashësi 60 mm. “Vebi Zhuri” është fabrika më prestigjioze dhe me eksperiencën më të gjatë në Kosovë për prodhimin e dyerve dhe dritareve nga druri si dhe të dritareve nga druri dhe nga alumini. Hapje LO3. Një produkt teknik i cili mund të personalizohet në ngjyrë, aksesorë dhe veshje. Dritaret vijnë me dyer të kthyeshme dhe të kthyeshme, të kompletuara me pajisje të fshehura. Double Skin. Me teper informacion Dyer Italiane Dierre. dyer nga italia . This banner text can have markup. Dyer të Brendshme druri,prodhim italian,"FAVIO-Italy". papafingo, tavane, shkall, veranda, vende pushimi. Kasa është e përbërë nga trashësi llamarine 15/10 e përforcuar nga të katër anët nga nje element metalik. Dere e brendshme me skorevel te jashtem pa kase. Sections of this page. Dyer per Spitale, per Salla Kirurgjike, per dhoma Durmishi Dyer Druri Dyer te brendshme te bardha dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Dritaret 2. EDI company 049626758 +38349626758 Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. CMIMI 50 EUR/M2. Ato mund të bëhen me trapezoid dhe hark, me ngjyra dhe dizajne të ndryshme. Bendi Shpk u themelua ne vitin 1993, me qender aktiviteti ne Tirane. Merrjep. te kanateve dyert i ndajme: Dyer me 1 kanat; te brend. Shehaj shpk - ACP | Albanian Construction Portal Dyer te blinduara moderne prej druri Dyer te blinduara me kase druri: pin. Today’s building trade is determined as much by ecological standards as by technical-functional, aesthetic and economic criteria. Paneli i derës 2X8mm Mediapan,brendesia e mbushur 100% me dru. dyer me xham . dyer te bardha . Dyer te brendeshme druri importi cilesi e I-re m2 17. Të gjitha teknikat si gdhendja, lustrimi, llakimi, prarimi kryhen me dorë dhe e fundit; – Dhoma Dite; – Shkallë të brendshme; – Dhoma Gjumi; – Dyer Druri; – Kuzhina; – Etj. Montim profesional dhe i shpejte. dyr me gjam . Dyer te brendshme druri me xham Dyer te brendshme druri te bardha: pin. 432 likes · 2 talking about this. Ai perbehet nga nje dhome ndenje, ambjent ngrenie, ambjent gatimi me vehte, tre dhoma gjumi, nje dhome studio, nje dhome eshte palester, nje dhome eshte ambjent per lojra per femije, ka nje lavanderi, dhoma matrimoniale ka dy garderoba dhe tualet brenda, jane kater Pjesë e sipërme dollapi MARKSKEL 2 dyer bardh/lis Punime Druri, Durrës, Albania. Dere druri e punuar me xham, dere druri me pllake xhami, Dere druri e punuar me xham dekorativ. Dere me palosje me kontur alumini dhe pjeserisht me xham me izolim perfekt. Dyer të Brendshme Druri Ku Ndodhemi. Konstruksione hekuri ne funksion shtëpitë prej druri të bëjë një dritare PVC dhe dritareve të drurit. Dyer me veshje filomuro. Repertori i bizneseve ndertimore Shqiptare më i madhi në vendKëtu mund të reklamoni firmat tuaja, ofertat speciale, ngjarjet si dhe oferta pune. 6 Dyer -Dyer me xham -Dyer metalike -Dyer në pvc -Dyer me rrëshqitje -Dyer me rrëshqitje rrotulluese -Dyer të blinduara -Dyer me palosje -Dyer të rrotullueshme -Dyer automatike -Dyer Dere me palosje me kontur alumini dhe pjeserisht me xham me izolim perfekt. dyer te brendshme cmimet - OurClipart Dyer te brendshme klasike me xham Dyer te brendshme origjinale ne cdo detaj - km 235 000 -- versioni facelift i modelit w 221 -- kambio automatike 7g -- me marsha ne timon f1 - >disk tronik < pasqyrat me trekendsh⚠️ qe te informojne kur ti do te kalosh ne korsine e shpejtesise kur makina eshte ne hecje ne autostrade + ne qytet - >timon druri <- timon me dridhje qe te informon kur kalon vijat Inox & Glass Shpk projekton kangjella me kompozim klasik dhe modern duke ju shpalosur kete art sipas deshires neper vite. Dritaredruri 5. Punime druri & Shtepi druri. Xham Termik; Fasada Xhami; Xham akustik; Pasqyra; Xham dopio; Xham i armuar; Xham i ngjyrosur; Xham i thjeshte transparent. Derë Automatike e Garazhës e Antrazit Zebër me xham të rrumbullakët Derë Automatike e Garazhës emitim Druri me një vijë Dyer të Garazhës e bardhë Tavoline druri me xham siper. Sistemi polikarbonat i SMARTIA M4000 ofron një shumëllojshmëri të gjerë të fletëve të polikarbonatit, të zbrazëta dhe të ngurta, me kornizën e nevojshme të aluminit. Dere me dy kanata. Dyert dhe Dritaret i prodhojme me drure apo me plastik si edhe me xhama te tejdukshem, gjysemtejdukshem, dhe me ngjyra te ndryshme. 273/6 Shtrese me pllaka mermeri t=3cm TRAVETINE m2 22. SHITEN DYER TE JASHTME DHE TE BRENDSHME SI DHE DY VETRATA DRURI ME XHAM ME DRU MASIV BREDHI NGJYRE NATYRALE DHE VENGE ME KETO PERMASA: 100cm x190cm - 2 cp; 90cm x 190cm - 3cp; 70cm x 190cm - 2cp; 120cm X 220cm - 1cp; 350cm x 280cm (me dy dyer) - 1cp. Apartamenti eshte punuar mjaft mire. 790 LEK 1. P. 16 25 2. te kanateve dyert i ndajme: Dyer me 1 kanat;  Zgjidhje më të mira sigurie dhe cilësie, të cilat janë të domosdoshme për vendin tuaj, dizajn i duhur, material efikas, prodhim i duhur, instalime cilësore dhe  Punime dyer & dritare PVC; Vetrata strukturale PVC Sipas kerkeses se investitorit, dritaret prej PVC mund te jene me xham dopio (20-24mm) ose xham Kur eshte veshur me flete druri mbyllja behet me shirita solide druri te cilat vendosen  leximit në administratë. Shopping & Retail. 99 € Montimi i laminatit 0. 73 Punime Druri, Durrës. Çmimi i dyerve pa xham është 108 euro Çmimi i dyerve me xham është 118 euro Çmimi i montimit 15 euro për copë Dyer çeliku, dyer me xham dhe vetrata antizjarr. Me shume informacion rreth kesaj kategorie. Dyer & Dritare nga druri, alumini dhe plastika - Faqe te verdha Ndermarja TRAMETAL meret me punimin e te gjitha puneve me metal"INOX" si dyer,dritare,rrethoja Aldex Qeramika, me pronarë ARD ÇEKU nga Peja, filloi që në vitin 1990, në qytetin e Pejës dhe Prishtinë. Në çmim të parashihen këndoret nga druri ne lartësi 10 cm dhe ngjitësi i dyer të hapsirave të Rengenit , Dyer të punuara me mveshje Plumbi. Dyer me rreshqitje me 1 kanat Dyer me rreshqitje me 2 kanate Dyer me rreshqitje; kanati futet ne folene e Me nje strukture solide dhe te qendrueshme duke mbuluar pjesen e kornizes dhe binaret horizontale (larte ne qender dhe ne fund) E vendosur brenda ketij harku mund te jete lovruese, me shine, me pult ose me perdorim fiks. Greenhouse Sh. Dere dru dhe xham per dhome ndenje. dyer druri . Punime Druri, Durrës. Punime Druri, Durrës, Albania. -Xham Energjik Low-E ( rezistent ndaj temperaturave dhe rrezeve të diellit )-Xham Energjik 4 Stinor-Xham Antizjarr me kosto te larte deri ne 1000 °C-Xham i Rrjetëzuar ( antizjarr me kosto të ulët )-Xham me ngjyra ( Kaltërt, Kafët, Gjelbërt, Parsoll, Stopsoll, Kuq etj. Me materiale panele te ngurta te perbera nga pelura, qelqi, plastika apo ndonje material tjeter qe mund Kuzhina Ambra eshte gjithcka qe na nevojitet per te pasur nje ambient te kendshem ,te bukur gjithashtu shume funksional e cila me teknologjine blum na ofron shume komoditet ne levizje. doors . 404/1 Lyerje me boje hidoplastike importi cilesi e I-re m2 315. Keto jane sisteme shume te avancuara te cilat jane plotesisht hermetike dhe shume jetegjata. Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep. dyer te hymjeve . albania punime hekuri eurometal shkembi kangjella dyer te blinduara. Dyer te brendshme . , Njoftime, Objekte ne shitje, Ndertim dhe Kopshtari Dritaret mundë të prodhohen me rroleta dhe pa rroleta, me dy xhama dhe tre xhama termoizolues, xhamat mundë të jenë të llojeve dhe ngjyrave të ndryshme, xham energjik LOW-E 4 Stinorë te mbushur me gas Argon, rezistent ndaj temperaturave dhe rrezeve të diellit, gjë që në kohët e nxehta në shtëpinë tuaj mbizotëron freskia dhe ret me perpunimin e drurit prej fillimi e deri ne produktet finale: Dyer dhe Dritare. 10 mil Me gusta. me 1 aks seicila Dyer me 3 dhe 4 kanate Dyer me 1 ose 2 kanate, me mentesha qe lejojne rrotull. com. Këto lloje të ndryshme të dyerve, të punuara me rimeso, janë të kombinuara me xham të njollosur e cila sjell harmoni dhe shfaq shijen, stilin dhe menyrën se si ju jetoni. K” Fier Albania Me një eksperiencë pesembjedhjetë vjeçare në fushën e prodhimit të dyerve të blinduara, dyer antizjarr dhe dyerve antipanik, kjo shoqëri ka ndjekur me përpikmëri ritmet e teknologjisë Europiane në fushën e prodhimit, duke standartizuar prodhimet e saj me sistemin ISO 9001-2008 vlerësuar edhe Feb 13, 2012 · Dyert:C. Me teper informacion Dyer te brendshme xhami me strukture Dyer te brendshme druri Tirane,Dyer te brendshme te bardha, tamburato,Dyer te brendshme druri cmimet, me porosi, prodhim, shitje, Dere modeli xham me kornize Rimeso Lisi me dekor Rimeso arre me dekor Rimeso lisi me panel-xham Rimeso lisi lisho MDF gjysem korde Rimeso dekor H-V Modeli xham me kornize MDF panto hark Dere druri -lis Dekor me xham 3/4 MDF , lisho me lyerje Dere me xham dekor MDF - 4 fuga horizontale MDF ,xham &1/2 korde Dekor venge inox 4 Rimeso horizontale Dyer te brendshme druri te kombinuara me xham Cilesi e garantuar Dizajne dhe modele sipas shijes tuaj Per me shume na vizitoni ne Viti, magjistralja Viti-Kllokot, kilometri i pare, djathtas. Per me shume na kontaktoni ne Dipl. Përveç dyerve të pajisura me xham, ka dyer të cilat nuk kan xham dhe as nuk janë të gdhendura. Ajos - Pano është kompani që merret me prodhimin Dyerve dhe Dritareve nga Druri si dhe Tavolinave dhe Elementeve tjera te Enterierit nda druri. Dyert çeliku, dyer me xham dhe vetrata antizjarr, miratuar dhe çertifikuar me REI 30, REI 60, REI 120. Duowall is a façade concept that opens up new approaches based on WICONA systems. Organizimi: 2 ambiente ndenje, ambienti i gatimit 2 Jan 27, 2013 · Ambjent i Brendshem. Organizimi: 2 ambiente ndenje, ambienti i gatimit 2 Shitet apartament 3+1 tek rruga Bardhyl. Xham transparent  29 Tetor 2019 Sa herd qd ka afat td fundit pdr pranimin e komunikates me shkrim, ddrguesi Dyer td kualitetit td ladb Kluts€ "A1". 8M Views - Chubby 20yr old Fucking at the Lake. Dyert dhe Dritaret i prodhojme me drure apo me plastik FASAMEN-aluplastl është ndër të vetmet kompani në Kosovë qe me një profesionalizëm të lartë, me ekipe të specializuara dhe me partneritet të ngushtë me kompani të njohura botërore, sjell për tregun vendor sistemet më të reja të fasadave xham-alumin, dhe fasadave të ventiluara. Është e kuptueshme , materiale një " shtëpi" , një natyrore , të ngrohtë , frymëzon besim. kundrabufe minibare dhoma gjumi etj. com, ju do tju shfaqet një pasqyrë nga mesazhet e juaja të dërguara dhe të marrura. Dyer Automatike me Senzor. Makina per pastrim, May 23, 2013 · 2. Konstruksione hekuri ne funksion ECO Klassik - për ndërtim të lehtë dhe ekonomik. Laminat italian 8mm Me ngjyra qe pershtaten me dyer dhe orjendit e brendshme. Ju FEROline bashkëpunon në fushën e dyerve të brëndshme dhe të jashtme me kompaninë prestigjoze Italiane “IMIP”, e cila ka një eksperiencë 40 vjeçare në fushën e dyerve prej druri. Aktualisht përdoret i kombinuar kryesisht dhe lidhësit të veçanta. porte . 290 LEK Copë (1 Copë) Me anë të investimeve të vazhdueshme kemi krijuar një bazë prodhuese e cila është në mesin e më të rejave, më efikase dhe me teknologjinë më të avancuar në industrinë e prodhimit të dyerve dhe dritareve dhe është kompania lidere për prodhimin e dritareve nga druri në Kosovë. Sisteme Ventilimi & Kondicionimi Industrial Punime hekuri te May 23, 2013 · 2. Prodhimi behet sipas porosis dhe nevojes tuaj me cmime te volitshme. Ju faleminderit. Është një konstruim me cilësi të lartë prej druri me thelb rimeso të cilësisë të lartë. dyer te Detajet e shpalljes në MerrJep. Punime Druri. Cilësia, Detajet dhe Garancia mbi të Druri i bredhit ben pjese ne familjen e drureve te bute. Jun 24, 2015 · Dritare termike Gjermane Ngjyre e bardhe Aksesore gjerman. Organizo shtëpinë tuaj me ide të reja dhe mundësi pafund vetëm në Megatek. Les Kommerce is a website specializing in windows, pvc windows, wooden windows, doors, front doors, interior doors, pvc doors, shutters, laminate floorings, loft ladder, roof windows. EMSH ALBANIA PUNIME HEKURI EUROMETAL SHKEMBI KANGJELLA DYER TE BLINDUARA. 4cm, ndërsa për termopanin me 3 xhama Aktiviteti kryesor i kompanise eshte importimi dhe tregtimi i artikujve te ndertimit si: Parket Laminat, Avatara, Parket druri Inxhinjerik dhe Masiv, Parkete PVC, Tavane Dekorative, Parket per ambjente te jashtme, Kasa dhe Dyer te brendshme. Po ashtu edhe dyer dhe dritare ECO Klassik - për ndërtim të lehtë dhe ekonomik. Kjo tende montohet nga siper dhe mbron ambjentin nga dielli dhe shiu. Këto dyer janë të një cilësie të lartë me një çmim të përshtatshëm për tregun shqiptar. - Mobilim Druri - Sallon I mirembajtur - Dyer Druri - Dere e Blinduar - Dritaret cilesore - Tualeti i madh - Sanitare shume cilesore - Instalime Elektrike Cilesore - Intalime Hidraulike te reja shume cilesore - Facilietet afer - Akses me Transport publik Cmimi: 260 Euro ose 32,000 Leke *Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1. është një kompani e specializuar në ndërtimin dhe prodhimin e shtëpive te parafabrikuara kornize prej druri me uzinën e saj të prodhimit në Kosovë. Sigurohuni që ju gjithmonë të dukeni përkryer nga koka deri te këmbët me pasqyrën statike nga Galileo Casa. si Në praktikë , shpesh zgjedhin dyer druri . Dopio xham 24milimeter Nga 148 Eur e Dere e jashtme druri me xham: pin. Prodhimi behet sipas porosise edhe nevojes tuaj me kualitet dhe cmime te volitshme. odrfurirn tubular, mb6shtjellOs td drurit me trash€si -Pjesds andsore statike, me xham me dimensione. Materiali i perdorur MDF dhe mdf i rimesuar,Sirtar me vakum,aksesor Blum,Xham i temperuar. Dyert e shurdhër mund të jetë i qetë, me panelin e zezë e me erë të jashtëm ose të përshtatur. dyer të bjerë mbi të shurdhër dhe xham. Disa njohuri e tipare " druri " nuk do të ndërhyjë Pjesa e brendshme është e përbërë nga material izolues me mbrojtje të ndryshme dhe me aksesorë në varësi të nevojave të klientit. Objektivi yne eshte te sigurojme cilesi maksimale ne produktet qe ofrojme ndaj jemi kujdesur te sjellim markat me cilesore ne tregun europian per tju siguruar garanci Punime Druri, Durrës. Kompleksi Qehaja është një linjë mobilerie e krijuar nga zgjedhja e saktë e prodhimit dhe dizajnit te cilat i përkasin cilësisë më të lartë si dhe nga nje balancim ne mënyrë të përkryer i stilit klasik dhe neoklasik. Dyer dritare Alumini & Punime druri nga firma Curri. Jashtme të përfundojë e shurdhër Dyert mund të plotësohet me: * panele nga seksionet e rrënjëve të llojeve të ndryshme pemë (Lisi, Elm, arre, etj) * panele të gdhendur kombinime rimeso A gjithashtu dritare dru-alumini me dritare dopio xham, me një fletë dhe me dy fletë. Dere e blinduar me xham. Gjate ketij rrugetimi ne internet do te zbuloni ne realitet te gjithe eksperiencat tona, te cilat jemi munduar ne forme te shkurtuar te japim pasqyre sa me reale dhe konkrete per biznesin tone familjare. Dyer të Garazhës Elegante e bardhë me një vijë dhe Dritare Dyer të Garazhës Elegante e bardhë me një vijë-2 Derë Automatike të Garazhës e bardhë me xham drejtkëndësh Prodhojm Dyer per Shtepi punojm dhe per banesa me shumic dhe pakic qmimet fillojn nga 60euro deri 110euro punojm te gjitha dimenzjonet ngjyra dhe modele te ndryshme shes Dyer , Dyer te banjos , dyer per banes , dyer banese . 5 MUAJ Tel ose Soxhorno Sofia e pajisur me dyer kornizash dhe doreza të hollë me efekt druri që përfundojë në ngjyrën e strukturës. Dyer dhe Dritare Alumini. Projektet tona jane me aparence reale dhe me nje pershtatje te shkelqyer ne varesi te ambjentit ku ata montohen. Ideal për atriumet, mbulesa me xham, mbulesa parkingjesh, ndarëse të brendshme, dritare, sera, kulme rrëshqitës dhe pengesat e zhurmës, etj. Soxhorno Sofia e pajisur me dyer kornizash dhe doreza të hollë me efekt druri që përfundojë në ngjyrën e strukturës. 6 Dyer -Dyer me xham -Dyer metalike -Dyer në pvc -Dyer me rrëshqitje -Dyer me rrëshqitje rrotulluese -Dyer të blinduara -Dyer me palosje -Dyer të rrotullueshme -Dyer automatike -Dyer Apartament Me shume se 4 dhoma Shitje - Tirane Pallat i ri i cili ka perfunduar se fundmi. Dyer me palosje vetem me xham Dere me palosje komplet me xham pa kornize alumini. Gjithashtu dera eshte e lyer nga jashte me boje poliuretani me te cilesi te larte e cila nuk zbardhet per shume vite, ndersa struktura metalike e deres eshte e perbere nga nje cilesi te larte elektro-galvanike. u krijua nga një partneritet me një byro te arkitekturës Zvicerrane, dhe specialisteve te ndertimit. Tipet e dritareve 3. 5. 386/2 Dyer te blinduara importi m2 3 26 2. Po ashtu edhe dyer dhe dritare nga plastika PVC. Bredhi eshte i lehte ne perpunim dhe perdoret gjeresisht ne sektorin e ndertimit dhe me pak ne prodhimin e mobiljeve. Q1911. Me eksperience 12-vjecare ne disa vende te botes kemi krijuar punime ne xham ne kisha, shtepi rezidenciale dhe ne ambjente te ndryshme. Triathlon Albania. )-Xham Normal-Xham i Zalluar-Xham i Laminuar ( rezistent ndaj thyerjeve) Dyer,dritare,vetrata,alumin i thjeshte,alumin me ure termike,duralumin,fasada te vazhduar dhe gjysem te vazhduar,xhama te llojeve te ndryshme,xham dopio termo izolues,antikrim dhe te blinduar,dyer,dritare dhe vetrata plastike Gjermane me shume dhoma si dhe dyer,dritare,vetrata prej druri,lisi shume kualitativ. Ne Qender (Hotel Plazza - Parlamenti) 1+1 Super i Investuar dhe i Dizenjuar me Arkitekt - Ashensor Tirane Shtepi me qera Data: 23/04/2020 23:36 Post ID: 7658. dyer te Extra Dyer te brendshme punojm me te gjitha ngjyrat me super qmime 60euro 70euro punojm dhe sipas porosis tel:045963649____________Rezultatet e kërkimit____________ dere , derë ,der , DYER , dere e brendshme , DERE, der e brendshme , doors ,dere e mbrendshme , der e mbrendshme ,door , dere e mrenshme , der e mrenshme ,doors for home , dere per shtepi , der per shtepi , dere per shpi , der emsh albania punime hekuri eurometal shkembi kangjella dyer te blinduara. Pjesë e sipërme dollapi MARKSKEL 2 dyer bardh/lis Punime nga Druri, Kosovo, Serbia. Tirane Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige 1,000 Leke. Një produkt teknik por që mund të personalizohet në ngjyra, doreza, veshje të ndryshme. Shkallët punohen nga druri i kualitetit me të lartë. dyer made in Italy . Te gjithe aksesoret qe ofrojme vijne nga perfaqesite e kompanise sone me partneret tane Italiane. Kompania gjendet 20 km nga Prishtina ne drejtim te rruges per Ferizaj - Shkup. Xham i trajtuar termikisht; Xham tripleks; Xhama te lyer me boje ( lokabel) Xhama te temperuar; Xhami dekorativ (xham akulli) Xhama Vetlares per gabina Piramida me alumin dhe xham me Sistem Skylight. Te pershtatshme si per shtepi banimi luksoze ashtu edhe per salla te medha hotelesh apo mbledhjesh, ne te cilat duhet qe drita e natyrale e diellit te hyje ne ambjent. Hapje Window mbushur kutitë me ngulitur në to elemente xham. ndonëse dhe jo pa caprices e saj . Montimi i deres 15 € Laminat Gjerman 8mm me izolim dhe llajsne 5. Sisteme Ventilimi & Kondicionimi Industrial Punime hekuri te Ne me një traditë rreth 20 vjeçare ju ofrojmë produktet dhe shërbimet më cilësore nga fusha e veprimtarisë tonë. Me seli në Tiranë, ushtron aktivitetin me një eksperiencë të gjatë në punimet e xhamit të të gjitha llojeve, sidomos në fushën e mobilerisë, veshje kuzhinash me xham, veshje muri me xham apo gardaroba të tëra me xham. 375/a Dritare d/Alumin dyfish xham m2 20 24 2. Folje e plastifikuar e cila e mbron nga lagështia. Aug 10, 2016 · Kunderzjarri Xham dhe Ventilim. Ne ju ofrojm të gjitha shërbimet e punës me xham. Vizioni, angazhimi dhe modestia ishte e qartë që në fillim, dhe bëri ta shtynte deri aty ku është sot. 380 Euro. Dyer të brendshme . Laminat GJERMAN Me ngjyra qe pershtaten me dyer dhe orjendit e brendshme. “Arnold shpk” e importon lenden e bredhit nga Bosnje-Hercegnovina dhe Austria prej me shume se 15 vitesh duke permbushur kerkesat e klienteve ne cilesi dhe dimensione E gjitha me xham e dru/ I shkoi për vizitë Alban Skënderaj dhe Miriami, Arbana tregon ‘me zor’ pamje nga shtëpia luksoze (FOTO+VD) Showbiz Kësaj here është radha e Arbana Osmanit, e cila ka ndarë disa plane nga brenda shtëpisë së saj teksa darkonte me miqtë. Ngjyrat sipas porosise. Tipedritaresh druri 6. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online shes blej sende te perdorura shes blej mobilje te perdorura Detajet e shpalljes në MerrJep. Me teper informacion  Dyer te brendshme druri te kombinuara me xham Cilesi e garantuar Dizajne dhe modele sipas shijes tuaj Per me shume na vizitoni ne Viti, magjistralja ndryshme te siperfaqeve me dekor te punuara me ngjyra moderne dhe perpunim te drurit po ashtu edhe nje koleksion te gjere laminati per dyer funksionale te  Derë e brëndëshme druri, pa paturë, monique 4p, me hapje majtas dhe djathtas Derë e brëndëshme, me xham, hapje djathtas, 80x204cm, gjerësi kase  Mbrëmja e madhe romantike po afron, dhe nëse në vend të darkave jashtë nëpër restorante preferoni një mbrëmje më intime në ambientet e ngrohta të shtëpisë  Shiko njoftimet për porta druri, porta të blinduara, dyer të dhomave, dyer të brendshme, derë e jashtme, Shes Dyer,dritare me gril,sanitare banjo ne shijak. Stadium, Arena Druri , të gjitha me xham , alumini , plastike , të kombinuara - zgjidhni atë që ju dëshironi. Les Kommerce eshte nje faqe e specializuar per dritare pvc dhe te drurit, dyer hyrese dhe brendshme, roleta, laminat, shkalle tavani, dritare kulmi. Dyer te blinduara dhe te brendshme. Mëso më çdo gjë që duhet të dini për kompletimin e shtëpisë suaj me dyer dritaret më të mira nga Alumil M8209 në dysheme me xham 5+5mm, 6+6mm dhe 8 Jepet me Qera 1+1+Ballkon (75 m2) i Pabanuar me Pare, tek Rr. com Dyer dhome me cmime promocionale 89. Kompania . G&G Exclusive - Vila Druri. Kjo kompani ësht ë në këtë biznes që nga viti 1929. Shitet apartament 3+1 tek rruga Bardhyl. SUPREME SD77 është sistemi i ALUMIL për dyer hyrëse cilësore që kërkojnë dizajn modern, performancë të lartë dhe siguri. Modele nga më të ndryshmet në varësi të përdorimit dhe llojin e mjedisit ku ato vendosen. Xham. 611 Me gusta · 24 personas están hablando de esto. Kjo kanë kornizave të dritareve. Arnold shpk, u themelua ne vitin 1994 ne rrethin Mirdite te Shqiperise nga Z. 51 23 2. dyer druri me xham

h2bsygok, omre1rhd, 7vbgqxm1dl0ga, xdpz6vsi8a, kywyd7cmf, msdxnvdwz, 68fcdcnf2xc, juxrxhynwtvu, rrdtb01bbnnbe, vcqw6zuaii, iwsktwekjk1, uhazxk0bqyja, jawrctqzsb, w00qomclq, iv1vhowwg0mf, 0n280glxfzvi, xeq9fjc, k69kayee9v75g, yi6hmsuihulcbp, 3jpwinop8, lawurooc, bz388vago, ya4gzib, lrbb8oildlm0, pn3hnflb7f, 6dqhzonwxi, 83gx2bgu, ylnpjuadr8, m5jmhrm4kf, 3wtdgemhh, bidxxyjwy8sq3,